Najnovšie recenzie zo sekcie Kočíky

Quinny Zapp Xtra2 Yellow Denim 2014

Overený zákazník Buggies.sk Dasa

Pridané: včera, 13:39

Zakúpený v Buggies.sk

• nie sú odpružené koliečka ako píšu

Praktický, dobrý rozmer do auta...

EasyGo Virage Fuchsia 2015

EasyGo Virage Fuchsia 2015

Overený zákazník mravček.eu Overený zákazník

Pridané: 30. júna 2015

(naposledy upravené 30. júna 2015)

Zakúpený v mravček.eu

• Jedina nevyhoda je zdvihanie chrbtovej opierky ktora je na snurky a ze sa neda zdvihnut do uplneho sedu takze sme tak trochu utopeny ale inak nic je perfektny

Easy Go Loop pistachio 2015

Easy Go Loop pistachio 2015

Overený zákazník Bambilon Miroslava

Pridané: 24. júna 2015

Zakúpený v Bambilon

• Ľahký, jednoduché zloženie a rozloženie, jednoduché polohovanie opierky
  • Rúčky sú veľmi blízko pri kočíku a tým pádom pri chôdzi neustále zakopávam do kolies (sú tiež blízko pri sebe). Mohla byť možnosť nastavenie rúčiek výškovo a taktiež vzdialenosť od kočíka. Taktiež nánožník mohol byť dlhší, syn má 1 rok a 1 mesiac a už mu nôžky pretŕčajú.

Celkom fayn, napriek negatívam kočík odporúčam.

4Baby - Shape zelený 2014

4Baby - Shape zelený 2014

Overený zákazník www.detsketuzby.sk HeliosZM

Pridané: 24. júna 2015

Zakúpený v www.detsketuzby.sk

• ľahko manipulovateľný
  • skladá sa jednou rukou
  • priestranný
  • nánožník + pláštenka
  • koliečka možno mohli byť trošku kvalitnejšie

odporúčam kočík, skladovateľný, manipulácia výborná, priestranný, vysoká spokojnosť...

Easy Go Loop fialový 2015

Easy Go Loop fialový 2015

Miroslava Miroslava

Pridané: 18. júna 2015

• Stabilný, ľahký, jednoduché zloženie a rozloženie, jednoduché ovládanie, krásna farba (sivo-pistáciový).
  • Rúčky sú veľmi blízko pri kočíku, čo spôsobuje, že pri chôdzi stále narážam nohami do kolies (tie sú blízko pri sebe). Mohla by možnosť úpravy rúčiek výškovo a tiež vzdialenosť od kočíka.

Výborný kočík až na ten jeden výrazný nedostatok. :(

Riko Primo carbon + autosedačka 2014

Riko Primo carbon + autosedačka 2014

Denisa Denisa

Pridané: 17. júna 2015

(naposledy upravené 17. júna 2015)

• Riko je vyborny kociar do kazdeho terenu a kazedeho pocasia.Dieta ma dost miesta.dobre sa v nom spinka je vynikajuci na dlhe trate....co sa tyka vanicky je super po kazdej stranke aautosedacka je sikovna my sme ju vyuzivali dost casto takmer kazdy den.... Da sa pouzit aj ako hojdacie kresielko pocas dna .....dieta sa zabavi a vy mozete robit vsetko potrebne v domacnosti,
  • Sportova cast ma dost dlhu strechu a zavadzia na nohy ked je dieta otocene v smere jazdy .... Ked sa strecha podhne stale to pada, mohla by byt vyriesena stylom zips... Nechcem dlhu strechu zazipsujem chcem odzipsujem...

Pokial chcete kociarna zimne obdobie a do kazdeho terenu je vynikajuci ....zvladne kazdy teren aj brodenie snehom sa da zvladnut celkom hravo no akurat ta streska na sportiaku je taka neprakticka

Recaro Športový Easylife - Ruby 2014

Recaro Športový Easylife - Ruby 2014

miksavk miksavk

Pridané: 14. júna 2015

(naposledy upravené 14. júna 2015)

• Proste podla predstav ,lahky ,peknucny,vzdušny a zabera malo mieste.fotky zodpovedaju realite.nadherna farba /lime/.odporucam ako letny kocik
  • Nič

Caretero - Spacer - Deluxe šedý 2014

Caretero - Spacer - Deluxe šedý 2014

Overený zákazník Ondrá-šek.cz solca2

Pridané: 13. júna 2015

Zakúpený v Ondrá-šek.cz

• celkom dobrý kočík, kedže ho máme len týždeň, neviem posúdiť
  • nemám nič

odporúčam

4Baby Športový - Rapid - fialový 2015

4Baby Športový - Rapid - fialový 2015

Gabika Gabika

Pridané: 12. júna 2015

• Pekny
  • lacny
  • Ani nie po mesiaci sa mi odlomilo predne koleso.Je velmi labilny cakam co odleti najblizsie.

Urcite neodporucam

Prampol Zebra 2014

Prampol Zebra 2014

Overený zákazník Svet Kočíkov Lucy

Pridané: 12. júna 2015

Zakúpený v Svet Kočíkov

S kočikom som uplne spokojna!!!Splnilo všetky moje očakavania.Lahka manipulacia napriek tomu že nedodali navod na obsluhu!Odporučam!!!!

4Baby Športový - Rapid - šedý 2015

4Baby Športový - Rapid - šedý 2015

Jana Jana

Pridané: 9. júna 2015

• poskladaný zaberie málo miesta v kufri auta,
  • zateplený fusák, veľmi praktický v nepriaznivom počasí
  • po necelých 3 mesiacoch používania sa mi z ničoho nič keď som zdvihla predné kolesá, aby som vyšla na obrubník cez cestu rozlomila ručka! Malý ma 11 kg a nepoužívam žiadnu tašku na rúčke! bol kúpený v kamennom obchode, dúfam, že reklamáciu uznajú

neodporúčam

• je tazky
  • neda sa dat do lahu
  • zly sklon na sedenie
  • predne koliesko hrka
  • ked sa da do pololahu je zle vyvazeny a ma tendencie sa prekacovat
  • kosik vypadava z uchytov
  • zadne kolieska vrzgaju
  • pri skladani sa spini strieska od zadnych koliesok

kocik som chcela vyskusat lebo bol pekny ale sklamanie velke , horsi kocik som teda este nemala.... ma u mna viac negativ ako pozitiv jedine naco sa d pouzivat je previest dieta z auta do domu pre dieta je velmi nepohodlny a najviac ma zaraza trciaca doska z operadla na zadnej strane ....

Hauck Set Malibu XL All in One autosedačka Zero Plus Comfort, vanička, Rock 2015

Overený zákazník Market24.sk Overený zákazník

Pridané: 28. mája 2015

Zakúpený v Market24.sk

Zatial sme ho len poskladali. Vyzera pekne a stabilne

• Ľahký, ľahko ovládateľný, priestranný košík, moderný dizajn a hlavne výborná cena.

Som s ním veľmi spokojná.

Concord Wanderer - Shadow šedý - 2014

Concord Wanderer - Shadow šedý - 2014

Stefina Stefina

Pridané: 25. mája 2015

(naposledy upravené 25. mája 2015)

• Uzasny, priestranny,polohovnie takmer do lahu, super odpruzenie, ticha jazda,
  • Na podnozniku nie je omyvatelny material,tak sa bude asi horsie cistit.

Super kocik,vrelo odporucam.

Easy Go Milo ocean modrý 2015

Easy Go Milo ocean modrý 2015

Overený zákazník mravček.eu Overený zákazník

Pridané: 25. mája 2015

Zakúpený v mravček.eu

• Je šikovný a ľahko ovladateľný
  • nezaberie veľa miesta

použitie je veľmi ľahké a odporúčam

Britax športový B-Agile 4 - Chili Pepper 2015

Britax športový B-Agile 4 - Chili Pepper 2015

Overený zákazník Maderna denisa

Pridané: 21. mája 2015

Zakúpený v Maderna

• Farebná kombinácia je veľmi pekná, na fotkách tá červená farba je tmavšia ale v skutočnosti je krásna sýtočerverná. Kočík je ľahký, ľahko ovládateľný. priestranný.
  • nevýhodou je, že polohovanie nožičiek nieje domyslené. Dá sa síce nastaviť ale keď má dieťa nožičky položené tak váha nožičiek potlačí polohovanie smerom dole a dieťa nemá nožičky vodorovne ale mierne zvyslo čo sa mi nepáči.No a ešte sa mi nepáči materiál, z ktorého sú vyrobené kolesá. Kočík mam Mesiac a kolesá vyzerajú ako po roku použivania. Inak všetko ostatne je OK.

Fajn kočík až na zlý materiál použitý pri výrobe kolies a nedomyslené polohovanie nožičiek

4Baby Športový - Rapid - béžový 2015

4Baby Športový - Rapid - béžový 2015

Overený zákazník mravček.eu Monika Vozárová

Pridané: 20. mája 2015

Zakúpený v mravček.eu

• velmi pekny a funkny. hlavne velky kosik ma pre mna plus a dizajn. velmi lahky a dobre manipulovatelny, da sa polohovat az do lahu
  • kolieska, kratka rukovät.

kocik sa nam velmi paci a sme spokojny az na par malickosti.
nevyhoda kocika je ze rukoväť je kratka a koli tomu sme stale zakopavali do brzdy. ale tento problem ma asi väcsina golfakov.
rukovat nam zacala trosku vrzgat tak dufam ze vydrzi :-D
kolieska - zachytavaju sa na nich male skalky a ked ich odstranite ostavaju v kolieskach male dierocky.

Britax B-Motion 4 chilli pepper 2015

Britax B-Motion 4 chilli pepper 2015

Overený zákazník HEJ.sk Mina

Pridané: 20. mája 2015

Zakúpený v HEJ.sk

• Kočík super, hlavne kolesá, polohovateľné madlo, absolútne nemám výhrady

Za túto cenu máte ľahký ale pevný kočík s jednoduchým ovládaním. Super, odporúčam