Anex e/type Gothic 2022

Popis produktu

Parametre produktu

Modelový rok
2022

Parametre produktu

Modelový rok
2022

Popis produktu

 Švajčiarska kvalita vo výrobe kočíkov. Všetky modely kočíkov Anex sú vyvinuté švajčiarskymi odborníkmi. Atraktívne farby a moderné doplnky. Kočíky Anex sú vyvinuté z exkluzívnych materiálov a komponentov.  

Ku kočíku dostanete od nás ako poďakovanie za nákup:

Adaptéry na autosedačku

Slnečník na kočík Anex alebo

Zľavu 80, - euro. Zľava Vám bude odpočítaná pri expedícii.  

Multifunkčný kočík Anex e/type je novou verziou obľúbeného kočíka Anex Cross. Všetky zmeny boli vykonané s cieľom uľahčiť použitie a posilniť konštrukcie. Vylepšeného upevnenie rámu a bol vyrobený z nových odolnejších materiálov. V tejto verzii je možné kočík skladať spoločne so sedadlom - pri skladaní kočíka už nebudete musieť teda sedadlo odnímať.

Kočík e/type je určený hlavne pre použitie v mestských oblastiach. Vďaka ekokoži kočík vyzerá maximálne prirodzene a zároveň neuveriteľne elegantne. Štandardná sada obsahuje originálny batoh, ktorý možno podľa vašich preferencií premeniť na tašku. Batoh má tiež držadlá pre pohodlné zavesenie na rukoväť kočíka.

S využitím moderných ekologických materiálov a najnovšie generácie technológií vznikol vysoko funkčný model univerzálneho kočíka, ktorý zaručí, že Vy aj Vaše dieťa sa budete cítiť pohodlne aj na dlhých cestách.

Spolu s kombináciou minimalizmu a mimoriadnej funkčnosti máme moderný dizajn kočíka, ktorý moderné rodičia dlho očekávali.Tento kočík sa vyznačuje výnimočnou ovládateľnosťou a manévrovateľnosťou. Malá, ale veľmi stabilné kolieska zaisťujú ľahkú jazdu v mestskom priestore. Praktická taška obsahuje všetko potrebné pre matku a dieťa pri každodenných prechádzkach.  

Priestranná korba s pohodlnou matracov

Veľká korba vám umožní pohodlne a bezpečne prepravovať vaše dieťa od narodenia. Vnútorné rozmery korby 33 x 79 cm - do korbičky počas zimných prechádzok vojde tiež spacák. Korba má pohodlná riešenie v podobe tlačidiel s pamäťou. Tento systém bol použitý pre odpájacie mechanizmus korby a pre nastavenie striešky.  

Otočná športová sedačka

Sedadlo kočíka umožňuje umiestnenie dieťaťu smerom k rodičovi alebo v smere jazdy. Vďaka tomu máte vždy výber, ako sa svojím dieťaťom cestovať.  

Nastavenie operadla do polohy ležmo

Môžete sklopiť operadlo do polohy ležmo. Nastaviteľná opierka nôh maximálne zväčšuje spaciu plochu a poskytuje vynikajúcu oporu pre nohy mladšieho dieťaťa.  

Veľké pohodlné sedadlo

Športové nadstavba je vybavená mäkkou vložkou, ktorá poskytuje maximálne pohodlie a navyše chráni čalúnenia kočíka pred nečistotami. Vložku možno ľahšie vybrať a hodiť do práčky. Bezpečnosť dieťaťa zaisťujú päťbodové nastaviteľné pásy s mäkkými ramennými vypchávkami. Nastaviteľné a odnímateľné madlo poskytuje ďalšiu ochranu. Veľká rozšíriteľná strieška chráni dieťa za všetkých poveternostných podmienok.

Nastaviteľná rukoväť

Okrem toho, že sa líšime výškou, máme tiež rôzne preferencie ohľadom umiestnenia rukoväte kočíka. Anex e / type má nastaviteľnú výšku rukoväte, vďaka ktorej bude dokonale vyhovovať vašim potrebám.

Kolesá

Kolesá kočíka Anex e / type sú vyrobené z vysoko kvalitnej polyuretánovej peny, čo pozitívne ovplyvňuje ich životnosť a bezporuchovú prevádzku. Predné kolesá majú funkciu blokovania otáčania. Je oveľa jednoduchšie a pohodlnejšie riadiť kočík pri dlhodobej jazde, keď sú zablokované kolesá.  

Kompaktní skladanie

Je možné ho zložiť do veľmi malých rozmerov. Jeho ľahká konštrukcia ľahko zmestí do malého kufra auta. Kolesá možno odňať jediným tlačidlom. Skladanie spoločne so sedadlom je mimoriadne pohodlná a užitočná funkcia

Vlastnosti: hliníkový rám podvozku je ľahký a skladný a pritom veľmi stabilná kolesá otočné o 360 ° (možnosť aretácie), výborná manipulce bezdušové kolesá z polyuretánu v zloženom stave zaberá veľmi malý priestor, čím vám ušetrí veľa miesta ľahké a rýchle skladanie kočíka výškovo nastaviteľná rukoväť z ekokože podvozok s funkciou absorpcie nárazu ortopedický matrac s kokosovým vláknom vetranie striešky korby a striešky športové nadstavby možno kombinovať s lôžkom, športiakom aj autosedačkou vhodné pre deti od narodenia päťbodové pásy pre bezpečnú jazdu sedačka je vyrobená z kvalitných materiálov, je veľmi pohodlná športová sedačka otočná po i proti smeru jazdy polohovateľná opierka chrbta i nožičiek športové nadstavby bezpečnostné madlo je možné z kočíka odňať lôžko je veľmi ľahké a dostatočne priestranné dieťa je chránené veľkou hlbokou búdou systémom ochrany proti náhodnému zloženiu rámu    

Technické parametre:

  • váha podvozku: 5,65 kg
  • váha sedačky: 4,25 kg
  • váha korby: 5,0 kg
  • rozložený kočík s hlbokou korbou: 121 x 105 x 60 cm
  • rozložený kočík so športovou sedačkou: 115 x 105 x 60 cm
  • zložená konštrukcia: 29 x 73 x 51 cm
  • nosnosť kočíka: 15 kg

 

Sada obsahuje: podvozok športové nadstavbu hlbokú korbu nákupný kôš prikrývka na nohy pre korbu - nánožník prikrývka na nohy pre športové nadstavbu - nánožník pláštenka moskytiéra

Príslušenstvo na dokúpenie:

Anex 2020 slnečník na kočík

Anex autosedačka 2020

Anex Isofix Base 2020 Základňa do auta

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.