Anex m/type Mocco 2022

Popis produktu

Parametre produktu

Modelový rok
2022

Parametre produktu

Modelový rok
2022

Popis produktu

  Švajčiarska kvalita vo výrobe kočíkov. Všetky modely kočíkov Anex sú vyvinuté švajčiarskymi odborníkmi. Atraktívne farby a moderné doplnky. Kočíky Anex sú vyvinuté z exkluzívnych materiálov a komponentov.

Ku kočíku dostanete od nás ako poďakovanie za nákup:

Adaptéry na autosedačku

Slnečník na kočík Anex alebo

Zľavu 80, - euro. Zľava Vám bude odpočítaná pri expedícii.  

Kočík Anex m/type je najnovšia verzia populárneho kočíka Anex Sport. Výrobca zaviedol do tohto modelu veľa modifikácií, a to všetko preto, aby bolo používanie m/typu ešte pohodlnejšie a bezpečnejšie. Kočík má ešte funkčnejšie rám, vylepšený systém tlmenia predných a zadných kolies. Okrem toho korba a športová nadstavba boli upravené tak, aby ešte viac vyhovovali potrebám detí a rodičov. Kočík má navyše veľmi funkčné batoh s priestrannými vreckami.

Anex kombinuje najnovšie svetové trendy a časom preverenú eleganciu švajčiarskeho dizajnu. S využitím moderných ekologických materiálov a najnovšie generácie technológií vznikol vysoko funkčný model univerzálneho kočíka, ktorý zaručí, že Vy aj Vaše dieťa sa budete cítiť pohodlne aj na dlhých cestách. Tento kočík sa vyznačuje výnimočnou ovládateľnosťou a manévrovateľnosťou.

Kočík Anex m/type má vysoko kvalitné čalúnenie, ktoré je prispôsobené citlivej pokožke dojčiat a batoliat. K výrobe boli použité ióny striebra, vďaka čomu má čalúnenie Anex m/type antibakteriálne a antiseptické vlastnosti. Povrch takéhoto čalúnenie neobsahuje žiadne mikroorganizmy, ktoré by mohli byť pre dieťa škodlivé.

Tkanina použitá v tomto kočíku poskytuje adekvátnu tepelnú izoláciu a ochranu prepravovaného dieťaťa bez ohľadu na poveternostné podmienky. V lete táto látka neabsorbuje teplo zo slnka a nezahrieva sa ani v horúcom počasí a tiež chráni pokožku dieťaťa pred škodlivými účinkami ultrafialového žiarenia. V zime chráni dieťa pred chladom. Sada obsahuje tiež nánožník, ktorým môže zakryť nožičky dieťaťa. Kočík Anex m / type si tiež dobre poradí s daždivým počasím, pretože vďaka špeciálne vodeodolné úprave neprenikajú dovnútra kočíka kvapky dažďa.

Predstavený kočík to predovšetkým maximálnou bezpečnosťou pre dieťa. Má 5-bodové bezpečnostné pásy Safe Walk, ktoré minimalizujú riziko vypadnutia dieťaťa z kočíka. Bezpečnosť dieťaťa navyše zaisťuje brzdový systém Comfy Stop, ktorý je umiestnený na zadnej náprave. Ovládaný je nožným pedálom. Kočík má tiež, ako každý model tejto spoločnosti, špeciálne navrhnutý bezpečnostný systém X-Lock, ktorý zabraňuje sklopenie rámu pri chôdzi alebo zastavenia.  

Priestranná korba s pohodlnou matracov

Veľká korba vám umožní pohodlne a bezpečne prepravovať vaše dieťa od narodenia. Vnútorné rozmery korby 33 x 79 cm - do korbičky počas zimných prechádzok vojde tiež spacák. Korba má pohodlná riešenie v podobe tlačidiel s pamäťou. Tento systém bol použitý pre odpájacie mechanizmus korby a pre nastavenie striešky. Strieška má sieťovaný ventilačný panel, ktorý je ideálny pre horúce počasie. Kočík je vybavený vysoko kvalitný anatomickú matracov z peny a kokosu, ktorý prispôsobuje sa telu dieťaťa, čo pozitívne ovplyvňuje správny vývoj kostí.  

Otočná športová sedačka

Sedadlo kočíka umožňuje umiestnenie dieťaťu smerom k rodičovi alebo v smere jazdy. Vďaka tomu máte vždy výber, ako sa svojím dieťaťom cestovať.  

Nastavenie operadla do polohy ležmo

Môžete sklopiť operadlo do polohy ležmo. Nastaviteľná opierka nôh maximálne zväčšuje spaciu plochu a poskytuje vynikajúcu oporu pre nohy mladšieho dieťaťa.  

Veľké pohodlné sedadlo

Športové nadstavba je vybavená mäkkou vložkou, ktorá poskytuje maximálne pohodlie a navyše chráni čalúnenia kočíka pred nečistotami. Vložku možno ľahšie vybrať a hodiť do práčky. Bezpečnosť dieťaťa zaisťujú päťbodové nastaviteľné pásy s mäkkými ramennými vypchávkami. Nastaviteľné a odnímateľné madlo poskytuje ďalšiu ochranu. Veľká rozšíriteľná strieška chráni dieťa za všetkých poveternostných podmienok.  

Nastaviteľná rukoväť

Okrem toho, že sa líšime výškou, máme tiež rôzne preferencie ohľadom umiestnenia rukoväte kočíka. Anex e / type má nastaviteľnú výšku rukoväte, vďaka ktorej bude dokonale vyhovovať vašim potrebám.  

Kolesá

Kolesá kočíka Anex e / type sú vyrobené z vysoko kvalitnej polyuretánovej peny, čo pozitívne ovplyvňuje ich životnosť a bezporuchovú prevádzku. Predné kolesá majú funkciu blokovania otáčania. Je oveľa jednoduchšie a pohodlnejšie riadiť kočík pri dlhodobej jazde, keď sú zablokované kolesá. Veľká veľkosť zadných kolies umožňuje jednoduchú a príjemnú jazdu vo všetkých terénnych podmienkach. Kočík je vybavený dvojitým tlmením nárazov - tlmiče sú umiestnené ako na zadných kolesách, tak na ráme kočíka. Vďaka čomu sa dieťa cíti pohodlne aj pri jazde v ťažkom teréne.

Kompaktní skladanie

Je možné ho zložiť do veľmi malých rozmerov. Jeho ľahká konštrukcia ľahko zmestí do malého kufra auta. Kolesá možno odňať jediným tlačidlom. Skladanie spoločne so sedadlom je mimoriadne pohodlná a užitočná funkcia.    

Vlastnosti: hliníkový rám podvozku je ľahký a skladný a pritom veľmi stabilná kolesá otočné o 360 ° (možnosť aretácie), výborná manipulce bezdušové kolesá z polyuretánu v zloženom stave zaberá veľmi malý priestor, čím vám ušetrí veľa miesta ľahké a rýchle skladanie kočíka výškovo nastaviteľná rukoväť z ekokože podvozok s funkciou absorpcie nárazu rám je vybavený prídavným systémom pruženia látky, ktoré boli použité zodpovedajú Öko-Tex Standard 100 ortopedický matrac s kokosovým vláknom vetranie striešky korby a striešky športové nadstavby možno kombinovať s lôžkom, športiakom aj autosedačkou vhodné pre deti od narodenia päťbodové pásy pre bezpečnú jazdu sedačka je vyrobená z kvalitných materiálov, je veľmi pohodlná športová sedačka otočná po i proti smeru jazdy polohovateľná opierka chrbta i nožičiek športové nadstavby bezpečnostné madlo je možné z kočíka odňať lôžko je veľmi ľahké a dostatočne priestranné dieťa je chránené veľkou hlbokou búdou systémom ochrany proti náhodnému zloženiu rámu  

Technické parametre:

  • váha podvozku: 5,35 kg
  • váha sedačky: 4,5 kg
  • váha korby: 4,35 kg
  • rozložený kočík s hlbokou korbou: 123 x 110 x 60 cm
  • rozložený kočík so športovou sedačkou: 113 x 107 x 60 cm
  • zložená konštrukcia: 31 x 73 x 50 cm
  • nosnosť kočíka: 15 kg

 

Sada obsahuje: podvozok športové nadstavbu hlbokú korbu nákupný kôš prikrývka na nohy pre korbu - nánožník prikrývka na nohy pre športové nadstavbu - nánožník pláštenka moskytiéra

Príslušenstvo na dokúpenie:

Anex autosedačka 2020

Anex 2020 slnečník na kočík

Anex Isofix Base 2020 Základňa do auta

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.