Recenzie Baby Style OYSTER ZERO 2017 olive green

• Všetky (1)
e

e

Pridané: 11. septembra 2016

• dizajn, váha 7 kg, naozaj dobré odpruženie čo nemá v tejto kategórii kočíkov konkurenciu, extra priestranné sedadlo, strieška dlhá až po madlo, polohovanie chrbta aj nôh, detaily (koženková rúčka i madlo sú radosť udržiavať)
  • niekomu môže chýbať, že nie je otočný, a možno by som spravila pevnejšiu výplň sedadla, no to sú iba mini detaily ktoré nemajú nijakú váhu

na fotke je neviem prečo modrý, keďže olive green je zelený, taký kaki-olivovo zelený myslím si že vhodný pre chlapcov i dievčatá (je to ich hlavná farba pri tomto modeli a ňou ho aj prezentujú), ten aj máme. je to krásny, veľmi priestranný kočík aj pre väčšie deti, skutočne je odrpužený a dá sa hojdať, tak, ako je vidno aj na promo videách. sadol do neho aj môj 80+kg muž a pohoda :-) dobrý priestranný košík, taká dlhá strieška že to asi nik neprekoná, výborné jazdné vlastnosti, ľahučký 7kilový, dobre sa dvíha j na obrubníky - na rozdiel od napr. valco snap ktorý sme tiež mali a je síce ľahký ale na obrubníky to bolo doslova utrpenie a preto sme ho aj vymenili. za nás úplná spokojnosť a veľmi odporúčame, keby bol ešte otočný, čo niektoré maminy vyžadujú, tak by bol asi dokonalý, čo však nám nechýba a tieto ľahunké kočíky ani otočné nebývajú. dĺžka lôžka 91 cm (operadlo 49) plus ku strieške od konca sedadla je nejakých viac ako 15 cm, takže ozaj vydrží až do konca kočíkovacích dní (vojde mi tam bez problémov aj starší syn čo nosí veľ. 104 a má ešte miesto (ale ten sa už nekočíkuje, len skúša, keď žiarli na mladšieho). výška rukoväte je ideálna od 165-185 cm ľudí, myslím že ani vyšší ani nižší nebudú mať väčší problém, ja mám 175 a max. mi vyhovuje, kočíkooala ho už aj mamina 155 cm. cena je vzhľadom na to, čo ponúka, primeraná resp. pomerne nízka. zo skupiny tých, čo sú momentálne na jednej úrovni (valco snap, britax b agile, petite&mars street) oyster jednoznačne ponúka najviac.