Caretero golf Alfa red 2016

červené
Modelový rok
2016

• , zakúpené v SvetKočíkov.sk

Kočík sme kúpili lebo je skladný, ľahký, dobre sa prenáša na výletoch. Po rozbalení a po jednoduchom zložení sme sme ho vyskúšali a zhodnotili sme, že sa dobre ovláda, že je praktický a presne taký sme chceli.

výborný golfový kočík, skladný, ľahký, ľahko sa s ním manipuluje, dovolenkový

So zatáčacími kolesami
červené
Modelový rok
2016

Detský golfový kočík CARETERO Alfa prináša ideálne riešenie pre tých, ktorí hľadajú ľahký a jednoduchý kočík za výhodnú cenu. Kočík má kompaktné rozmery, napriek tomu ponúka veľké a pohodlné operadlo s integrovaným vankúšikom. Operadlo sa dá plynule regulovať jednoducho pomocou pásky, vďaka čomu ho možno prispôsobiť potrebám dieťaťa. Tento ľahko ovládateľný kočík má konštrukciu založenú na ľahkom a odolnom ráme so skladacím mechanizmom typu "dáždnik". Vyrobený z kvalitných a odolných materiálou je kočík Alfa ideálny pre každodenné použitie a odoláva vonkajším vplyvom. Kočík ponúka mnoho vychytávok - demontovateľná strieška, prateľný poťah a praktický kôš na nákupy. 5-bodové bezpečnostné pásy zaručujú bezpečie dieťaťa.

Charakteristika:

• určené pre deti od 6 mesiacov (do 15 kg)
  • ultraľahká konštrukcia
  • veľmi kvalitné materiály, vďaka čomu kočík odoláva vonkajším vplyvom
  • kompaktné rozmery po zložení umožňujú jednoduché prenášanie a prepravu
  • intuitívny systém skladania s blokáciou
  • pohodlná opierka chrbta s integrovaným vankúšikom
  • kvalitné penové rukoväte
  • plynulá regulácia operadla
  • predné dvojité otočné kolieska s priemerom 15 cm s možnosťou blokácie otáčania
  • zadné dvojité kolieska o priemere 15 cm s nezávislými brzdami
  • praktický kôš na nákupy
  • 5-bodové bezpečnostné pásy s mäkkými chráničmi
  • odnímateľné madlo
  • veľká skladacia strieška s okienkom
  • praktický pásik na prenášanie
  • v súlade s normou EN 1888

Rozmery: