CYBEX kombinovaný Balios S Lux Black Sky Blue Gold 2023

Popis produktu

Parametre produktu

Farba
modré

Parametre produktu

Farba
modré

Popis produktu

Úplne nový kočík Balios S Lux, navrhnutý pre život v meste, ponúka všetku flexibilitu a luxusné pohodlie, ktoré si vy a vaše dieťa môžete priať. Odpruženie predných kolies a inovatívne odpruženie zadných kolies zabudované v podvozku.

CESTOVNÝ SYSTÉM

S cestovným systémom máte každý povrch ako na dlani.

Vyberte si hlbokú postieľku Cot S Lux, detskú autosedačku alebo kočík a vezmite svoje milované dieťa kamkoľvek potrebujete.

ROZŠÍRENÉ ODPRUŽENIE

Nedovoľte, aby vaše cesty spomaľovali nerovnosti, obrubníky alebo dlažba. Vďaka kombinácii odpruženia predných kolies a inovatívneho odpruženia zadného rámu si môžete vychutnať novú úroveň pohodlia.

ERGONOMICKÁ ÚPLNE LEŽIACA POLOHA

Zatiaľ čo milujete život v rýchlom pruhu, vaše dieťa sa môže pohodlne usadiť a relaxovať v ergonomickej polohe sedadla, ktorá umožňuje aj najmenším deťom užívať si jazdu v tom najpohodlnejšom štýle.

PÁS NA JEDNO ZATIAHNUTIE

Čo najrýchlejšie zabezpečte dieťa v kočíku. Dokonalé nastavenie pásu trvá len niekoľko sekúnd, takže pohodlná jazda sa okamžite stane štandardom.

PRIESTRANNÝ NÁKUPNÝ KOŠÍK

S nosnosťou 10 kg je Balios S Lux neoceniteľným spoločníkom na týždňové nákupy, celodenný výlet alebo piknik v parku.

Priestranná otočná športová nadstavba je najnovšou definíciou pohodlia a útulnosti. Navyše ju môžete polohovať do úplného ľahu a používať ju hneď od narodenia. Bezpečnostný pás môžete utiahnuť jednou rukou tak, aby dokonale priliehal k telu dieťaťa. XXL strieška s integrovanou sieťkou a ochranným faktorom UPF50+. Skladanie jednou rukou do samostatnej polohy. Kolieska odolné proti prepichnutiu do každého terénu. Priestranný kôš s nosnosťou až 10 kg.

Na pripevnenie autosedačky ku kočíku sú potrebné adaptéry Balios S/Talos S, ktoré ponúkame pod kódom F167741. Tieto adaptéry sú kompatibilné s autosedačkami Cloud Z2 i-Size, Cloud Z i-Size alebo Aton.

Technické špecifikácie:

  • Dĺžka: 81 - 90 cm
  • Šírka: 60 cm
  • Výška: 100 - 110 cm
  • Rozmery zloženého kočíka: 40d x 48,5w x 65h (cm)
  • Hmotnosť: 11,7 kg
  • Od narodenia do 22 kg (približne 4 roky)

Vana Balios

Vezmite svoje dieťa na jeho prvé výlety do prírody v bezpečí postieľky S Lux.

Kvalitné tkaniny, priestranný interiér a pružný mäkký matrac vytvárajú dokonalé prostredie na zaspávanie vášho dieťaťa, ktoré je chránené pred ruchom mesta XXL slnečnou strieškou UPF50+. Je kompatibilný s kočíkom Balios S Lux, takže môžete vyraziť do mesta hneď od začiatku. Hlbokú autosedačku Cot S Lux môžete bez námahy prenášať vďaka integrovanej rukoväti a ľahko ju pripevniť k rámu kočíka pomocou pamäťových tlačidiel. Chráňte svoje dieťa so slnečnou strieškou UPF50+ XXL, ktorá je vybavená strieškou a sieťovaným okienkom na vetranie. Vrecko vo vnútri nosiča je vhodným miestom na uloženie vašich vecí.

Bezpečné. Útulné. Mimoriadne mäkké.

Technické špecifikácie:

  • Vekové rozpätie: od narodenia do približne 6 mesiacov
  • hmotnosť dieťaťa: do 9 kg

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.