ESPIRO Next Up Limited Dragonfly 807 gray 2v1 2022

Popis produktu

Parametre produktu

Farba
sivé
Modelový rok
2022

Parametre produktu

Farba
sivé
Modelový rok
2022

Popis produktu

 Ako tím už viac ako 25 rokov vášnivo vytvárame detské kočíky a výrobky pre deti. Ako skupina Baby Design Group sme tím špecialistov, ale predovšetkým sme rodičia a práve táto krásna a osobná skúsenosť dala vznik Espiro značke. 

 • Od začiatku sa značka riadila heslom: DESIGNED TO MOVE, čo je kvintesencia toho, ako chápeme rodičovstvo a aké produkty vytvárame. Vo firme Espiro veríme v aktívnej a radostné objavovanie sveta s deťmi a dbáme na to, aby s príchodom detí nebola mobilita rodičov nijako obmedzená. Šťastní rodičia sú šťastnými deťmi, a preto naše výrobky plne spĺňajú požiadavky vás i vašich rodičov.
 • DNA Espiro znamená: kvalita, bezpečnosť a dizajn. Ponúkame vám výrobky, ktoré sme navrhli a testovali v európskych certifikačných inštitúciách aj v našom laboratóriu. Vaše pohodlie pri používaní a bezpečnosť detí sú našou prioritou.

Espiro Next Up Limited Dragonfly 2v1 + autosedačka Espiro Pí i-Size + adaptéry  

Do poznámky uveďte farbu autosedačky.

V prípade záujmu o set s inou autosedačkou prosím kontaktujte nás. Predstavíme vám najlepšiu ponuku.  

Espiro Next Up Limited Dragonfly - Limitovaná kolekcia inšpirovaná motívom vážky. Jedinečný, krásny vzor.

Espiro Next Up je nástupcom známeho a často vyberaného kočíka Espiro Next. Nový Espiro Next Up je dostupný v šiestich verziách: chrome multicolor melange black limited dragonfly limited hearthleaves  

Jednotlivé verzie sa líšia materiálom, z ktorého je vyrobené čalúnenie a farbami rámu. Takže si vždy môžete vybrať farebný rad, ktorý sa vám najviac páči. Použité materiály vo všetkých radoch ponúkajú ochranu proti slnku UPF 50+ a zvýšené vodeodolné vlastnosti.

Model Espiro Next UP oproti svojmu predchodcovi získal ľahkú športovú nadstavbu a ešte lepšiu ventiláciu. Navyše je vybavený novou opierkou na nohy z ľahšieho materiálu.

Espiro Next Up je kočík vytvorený pre vedomých rodičov, ktorí prejavujú spontánnosť pri svojich každodenných prechádzkach, čo ich často vedie k dlhým výletom mimo centra veľkých miest. Kočík je vybavený prvkami zaisťujúcimi pohodlnú a bezproblémovú jazdu, ktorej kvalita nebude závisieť od typu terénu, na ktorom sa pohybujeme.

Espiro Next Up je zárukou spoľahlivosti a pohodlia, ktoré si každé dieťa môže užiť od narodenia do 4 rokov. Kočík je vybavený nastavovacími mechanizmami, ktoré mu dávajú neuveriteľnú flexibilitu – vďaka nim je Espiro Next dynamickým kočíkom, ktorý sa neustále prispôsobuje požiadavkám situácie alebo potrebám rastúceho dieťaťa.  

Súprava obsahuje: podvozok športová nadstavba hlboka korba fusak na športovú nadstavbu taška na madlo s prebaľovacou podložkou nánožník na hlbokú korbu 2 x pláštenka adaptéry na autosedačku autosedačka Espiro Pí i-Size 2022 Ľahká a priestranná korba

Espiro Next Up má ergonomickú korbu, ktorá je vybavená inovatívnymi riešeniami. Zaručujú pohodlie a optimálnu polohu pre každé novonarodené dieťa. Korba Espiro Next Up je vybavená kvalitným matracom, ktorý vytvorí útulný kútik na prepravu detí. Má navyše v spodnej časti inovatívny ventilačný systém – sú to otvory ktoré otvárame počas prechádzok v horúcich dňoch. Úplnou novinkou je obrovské vetracie okno, ktoré zaisťuje dostatočnú cirkuláciu vzduchu a súčasne poskytuje dieťaťu pekný výhľad. Tiež sa môžeme postarať o pohodlie dieťaťa umiestnením opierky hlavy do pohodlnej polohy pre dieťa. Konštrukcia korby je pevná, odolná proti poškodeniu a madlo uľahčuje prenášanie.  

Diabol je v detailoch

Kolekcia Next Up Chrome sa stará o tie najmenšie detaily. Vyzerá neuveriteľne luxusne pri zachovaní najvyššej funkčnosti. Na prvý pohľad môžete vidieť koľko ťažkej práce a vášne bolo vložené do jeho výroby. Trieda sama o sebe!  

Nastaviteľná rukoväť

Starší súrodenci, babička, teta – každý člen rodiny rád chodí na prechádzky. Rast sa môže líšiť, ale každý z nich si zaslúži na rovnako vysoký komfort riadenia. Našťastie v kočíku Espiro Next Up sa nemusíme sťažovať na jeho nedostatok – rukoväť je výškovo nastaviteľná, vďaka čomu ju každý môže ľahko prispôsobiť svojej výške.  

Slnečná ochrana

Espiro Next Up má výnimočne priestrannú strechu proti slnku s 50+ UV filtrom. Dieťa zostáva v bezpečí aj pri dlhších prechádzkach za slnečných dní. Strieška kočíka je rozšíriteľná a poskytuje batoľa neoceniteľnú ochranu pred škodlivými lúčmi. Ventilačné okno zaistí dostatočné prúdenie vzduchu a sieť proti komárom zabudovaná do striešky sťažuje prístup agresívneho hmyzu k vášmu dieťaťu.  

Otočná športová nadstavba

Otočná športová nadstavba ponúka možnosť cestovania v dvoch režimoch: vpredu a vzadu k rodičovi. Vďaka tomu môžeme dieťaťu poskytnúť psychologické pohodlie – menšie deti vyžadujúce pozornosť rodičov budú spokojné s možnosťou neustáleho kontaktu s rodičmi. Staršie deti sa môžu zamerať na pozorovanie svojho fascinujúceho prostredia. Jeden kočík a toľko možností!  

Poloha v ľahu

Espiro Next Up ponúka pokojnú polohu – operadlo a opierka pre nohy môžu byť nastavené tak, aby poskytovali dostatočný priestor na spánok.  

Športová nadstavba - pohodlná a bezpečná

Sedadlo kočíka Espiro Next Up ponúka neporovnateľne vysokú úroveň pohodlia a ochrany. Vďačíme za to predovšetkým 5-bodovým bezpečnostným pásom a bezpečnostnému madlu pred dieťa. Ďalšie pohodlie zaisťuje hlavový vankúš vyrobený z pamäťovej peny. Madlo pomocou gombíkov umiestnených na boku môžeme odopnúť a ľahko umiestniť dieťa do sedačky.

Bezúdržbové kolesá

Espiro Next Up má bezúdržbové kolesá - všetky sú odpružené a majú pneumatiky s behúňami, čo nám poskytuje pohodlnú jazdu a vysokú priľnavosť pri prechádzkach v rôznych terénoch. Kolesá sú vyplnené nepreniknuteľnou penou EVA. Predné kolesá sú otočné s možnosťou aretácie.  

Jednoduché skladanie kočíka

Môžeme kočík zložiť aj s namontovaným sedadlom. Skladanie trvá chvíľku a kompaktná veľkosť kočíka poteší majiteľov automobilov s smalým kufrom alebo malými bytmi.  

Cestovný systém

Na rám kočíka Next Up môžeme namontovať autosedačku - potrebujeme iba adaptéry (predávajú sa samostatne).  

Technické parametre:

 • váha podvozku: 9,8 kg
 • váha sedačky: 4,6 kg
 • váha korby: 4,7 kg
 • celkové rozmery korby: 76 x 37 x 20 cm
 • rozmery podvozku: 78 x 61 x 107 cm, 28 x 61 x 76 cm (zložený)
 • nosnosť kočíka: 22 kg
 • priemer predných kolies: 22 cm
 • priemer zadných kolies: 29 cm

 

Espiro Pí je autosedačka i-Size (40 - 87cm), skupina 0-13kg

Espiro Pi má pohodlnú rukoväť. Redukčná vložka sa postará o pohodlie najmenších detí počas cesty. Ďalšou výhodou modelu Pi je výškové nastavenie opierky hlavy, vďaka ktorému ľahko prispôsobíte sedačku výške vášho rastúceho dieťaťa. V spoločnosti espiro kladieme bezpečnosť na prvé miesto, a preto sme autosedačku Pi navrhli tak, aby vyhovovala najnovšiemu štandardu i-Size. Po zakúpení príslušných adaptérov môžete spolu s kočíkom vytvoriť cestovný systém! Sedačku je možné ľahko nainštalovať na rám kočíka, stačí ju upevniť pomocou univerzálnych adaptérov.  

Technické parametre:

 • váha: 3,4 kg
 • dĺžka sedadla: 35 cm
 • výška operadla: 42 cm
 • šírka: 36 cm
 • výška: 37 cm

 

Vlastnosti: autosedačka pre deti od 0 kg do 13 kg (40-87cm) montáž autosedačky proti smeru jazdy - čo je najbezpečnejší spôsob, ako prevážať a chrániť vaše dieťa vynikajúce polstrovanie a ergonómia bezpečnostné 5-bodové pásy montáž do auta pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu výškovo nastaviteľné ramenné pásy sedačka má pohodlnú redukčnú vložku pre novorodencov pohodlná rukoväť na prenášanie. autosedačka homologovaná podľa normy i-Size    

Farebné varianty:                             103 Gray Blue                                                   110 Black                                                 117 Graphite   

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.