Kinderkraft 3in1 NEWLY SAND BEIGE 2023

Popis produktu

Parametre produktu

Hmotnosť
7.5 kg
Typ kolies
gumové
Počet kolies
štvorkolesové
Farba
béžové

Parametre produktu

Hmotnosť
7.5 kg
Typ kolies
gumové
Počet kolies
štvorkolesové
Farba
béžové

Popis produktu

Je tu NOVINKA - moderný kočík 3v1 pre deti do 22 kg, teda do cca 4 rokov, ktorý vás poteší svojou funkčnosťou a ľahkosťou. Ide o jeden z najľahších multifunkčných modelov na medzinárodnom trhu – váži len 7,5 kg, vďaka čomu sa s ním mimoriadne ľahko manévruje. Má sedadlo 2v1, ktoré môžete ľahko zmeniť z prenosnej postieľky na kočík niekoľkými pohybmi. Veľké kolesá s tlmením nárazov uľahčujú jazdu aj v preplnených uliciach alebo na chodníkoch v parku.

NOVINKA sa skladá spolu s pripojenou sedačkou - len chvíľka na prípravu kočíka na cestu. Dodáva sa s autosedačkou 0-13 kg a univerzálnymi adaptérmi, vďaka ktorým autosedačku jednoducho pripevníte na rám kočíka. Vďaka tomu, keď vaše dieťatko počas cesty autom zaspí, nebudete ho musieť budiť. Ľahký a multifunkčný

NOVINKA kočík 3v1 bol vytvorený tak, aby vám pomohol starať sa o vaše dieťa od narodenia do približne 4 rokov veku. Napriek mnohým prvkom je NEWLY jedným z najľahších multifunkčných kočíkov dostupných na trhu.

Jednoduché skladanie

Kočík spolu so sedačkou zložíte za pár sekúnd. Potrebujete ísť na výlet? Alebo možno musíte každý deň vyliezť po schodoch?

Žiadny problém – stačí chvíľa a NOVINKA je pripravená vyraziť. Je to kočík, stvorený na skladovanie aj v malých bytoch.

Od narodenia do 22 kg

Kočík NEWLY je určený pre deti od narodenia do 22 kg. Má sedadlo 2v1, ktoré môžete ľahko premeniť z korbičky na kočík smerujúci dopredu alebo dozadu. Vďaka tejto funkcii nemusíte obetovať samostatný priestor na uloženie korbičky, keď z nej váš drobec vyrastie.

Široký rozsah nastavenia

NOVINKOU je kočík prispôsobený dieťaťu aj rodičovi. Chrbtovú opierku môžete jednoducho nastaviť, aby ste svojmu batoľaťu vytvorili pohodlný priestor na zdriemnutie vonku. Navyše výmena riadiča pri riadení kočíka už nebude problém - NOVINKA má nastaviteľnú rukoväť, ktorú si behom sekundy prispôsobíte svojej výške.

Možnosť uchytenia sedačky na rám

Vďaka možnosti uchytenia sedačky na rám kočíka pôjdete s bábätkom na prechádzku alebo domov, aj keď zaspalo počas cesty autom.

Univerzálne adaptéry sú súčasťou balenia.

Kolesá, ktoré nie je potrebné pumpovať

Polstrované kolesá sú odolné proti prepichnutiu a čo je najdôležitejšie - nie je potrebné pumpovať. Sú vždy pripravení na prechádzku!

Predné kolesá sa otáčajú o 360 stupňov a majú aretáciu v priamom smere, ideálne do náročnejšieho terénu. S nimi prekonáte akúkoľvek prekážku.

Veľká vodotesná strieška

NOVINKA je multifunkčný kočík, ideálny na prechádzky v každom ročnom období. Má veľkú striešku s prídavnou slnečnou strieškou a okienkom pre kontakt s dieťaťom a ventilačným panelom. Je vyrobená z nepremokavého materiálu s UPF50+ filtrom - chráni dieťa nielen pred vetrom a dažďom, ale aj pred škodlivými UV lúčmi.

Praktické doplnky

Pre NOVINKU nemusíte kupovať príslušenstvo samostatne: všetko je v cene! Súčasťou kočíka sú: nánožník, pláštenka, univerzálne adaptéry a autosedačka 0-13 kg.

Špecifikácia

Model: NOVINKA 3v1

Materiály:

  • Rám: hliník
  • Opláštenie: polyester
  • Kolesá: zmes gumy a peny
  • Hmotnosť: 7,5 kg

Video k produktu - Kinderkraft Kombinovaný kočík 3v1 Newly Sand Beige 2023 https://www.youtube.com/watch?v=y2mfyVmjxfc  

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.