Kinderkraft Prime 2 kombinovaný 3v1 Dark Green 2023

Popis produktu

Parametre produktu

Výrobca
Hmotnosť
22.5 kg
Typ kolies
gumové
Počet kolies
štvorkolesové
Farba
zelené
Modelový rok
2023

Parametre produktu

Výrobca
Hmotnosť
22.5 kg
Typ kolies
gumové
Počet kolies
štvorkolesové
Farba
zelené
Modelový rok
2023

Popis produktu

Kinderkraft Prime 2 - multifunkčný kočík 3v1 + u nás 3 ROČNÁ ZÁRUKA ⭐⭐⭐⭐⭐  ...tovar zasielame obratom a originál balený⭐⭐⭐⭐⭐ ...vrátenie tovaru je u nás vždy ZADARMO⭐⭐⭐⭐⭐ ...individuálne a rýchle riešenie reklamácií⭐⭐⭐⭐⭐ ...výmena do 30 dní, vrátenie do 30 dní⭐⭐⭐⭐⭐

Kinderkraft Prime 2 je ďalšia edícia ikonického kočíka, ktorý kombinuje všetko, čo moderný rodič vyžaduje - vysokú funkčnosť, nízku hmotnosť, flexibilitu pri riadení a používaní. To všetko je ozdobené originálnym, elegantným dizajnom. Ponúkaný kočík patrí do skupiny Kinderkraft Select, čo znamená, že sa vyznačuje použitím najkvalitnejších materiálov.

Multifunkčný kočík Kinderkraft Prime 2 je navrhnutý tak, aby ho bolo možné používať od prvých dní života. Rodič má na výber z dvoch spôsobov cestovania s dieťaťom: v priestrannej prenosnej taške vybavenej ergonomickým matracom, alebo v priloženom nosiči s hmotnosťou 0-13 kg (odporúčané pre rýchle prechádzky, z bodu A do bodu B).

Asi po 6 mesiacoch sa dieťa zmení na sedačku kočíka, ktorá bola maximálne rozšírená z hľadiska funkčnosti - má pohodlné nastavenie operadla, opierku nôh, rozkladaciu slnečnú striešku s vetraním. Sedadlo je možné zapojiť do rámu v dvoch smeroch, dopredu alebo dozadu k rodičovi.

Kinderkraft Prime 2 set 3v1 je určený pre deti od narodenia do 22 kg.

Najdôležitejšie vlastnosti kočíka Kinderkraft Prime 2 3v1:

  • Produkt z rady Kinderkraft Select - najvyššia kvalita triedy Premium;
  • priestranná, ľahká prenosná taška s ergonomickým matracom;
  • sada obsahuje nosič 0-13 kg a adaptéry;
  • veľký slnečný baldachýn za každého počasia;
  • sedadlo kočíka zapojené dopredu a dozadu k rodičovi;
  • viacstupňové nastavenie operadla a opierky nôh;
  • vetranie na sedadle kočíka;
  • vylepšené tlmenie kolies a nosičov;
  • ZAHRNUTÉ S prenosnou taškou, sedadlom pre kočík, rámom, autosedačkou Kinderkraft 0-13 kg, adaptérmi na sedadlo, taškou, prebaľovacím pultom, poťahom na nohu, dažďovou fóliou, sieťou proti komárom, matracom pre prenosnú tašku.

CHARAKTERISTIKA Kinderkraft Vybrať

Kinderkraft Prime 2 patrí do skupiny výrobkov, čo znamená, že spĺňajú najvyššie bezpečnostné štandardy a sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Ponúkaný multifunkčný kočík Kinderkraft 3v1 je najluxusnejším modelom v celej ponuke, ktorý dáva rodičovi množstvo funkčných riešení ozdobených elegantným dizajnom.

Jazda od narodenia do 22 kg

Prenosná taška a sedadlo kočíka sú navrhnuté tak, aby zabezpečili pohodlnú jazdu od narodenia až do 22 kg detskej hmotnosti. Prenosnú tašku používame od narodenia až do okamihu, keď dieťa začne samostatne sedieť. Ak ešte nesedí, ale už stúpa, môžeme ho dať do plochého kočíka - v tejto konfigurácii poskytne batoľaťu ergonómiu jazdy v ležiacej polohe a bezpečnosť zapínaním pásmi.

Prenosná taška - prenosná posteľ

Prenosná taška Kinderkraft Prime 2 je vybavená ergonomickým matracom a s takýmto matracom nie je ťažké príjemne si zdriemnuť. Akonáhle batoľa zaspí počas prechádzky, často sa nevrátime domov, aby sme ho zobudili. Jednoduchosťprenosnej tašky a ľahkosť, s akou sa dá odstrániť, vám umožní nosiť spiace dieťa spolu s prenosnou taškou a zároveň ho nechať spať.

Stánok pre každú sezónu

Kinderkraft Prime 2 má celoročnú striešku, pozostávajúcu z vodotesných materiálov s filtrom UPF50+ a ventiláciou. Vďaka tomu si novorodenec prepravovaný v prenosnej taške, ako aj dieťa alebo staršie dieťa cestujúce v kočíku môže vychutnať pohodlie na najvyššej úrovni. Pribalené príslušenstvo vám umožní byť ešte lepšie pripravení na akékoľvek nepriaznivé počasie.

Súčasťou balenia je autosedačka 0+

Autosedačka Kinderkraft vám umožní pohodlne pokračovať v jazde aj po dokončení cesty autom. Sada obsahuje adaptéry, pomocou ktorých ich po zastavení auta a vytiahnutí nosiča zapojíme do rámu kočíka Kinderkraft Prime 2.

Flexibilné sedadlo

Sedadlo kočíka Kinderkraft Prime 2 poskytne pohodlie v každej situácii - operadlo je nastaviteľné v niekoľkých krokoch, rovnako ako opierka nôh. Vďaka veľkej strieške UPF50+ je batoľa chránené pred priamym slnečným žiarením a vetracie okno zabezpečí cirkuláciu vzduchu. Sedadlo môže byť umiestnené smerom k rodičovi alebo dozadu k rodičovi.

Vpredu a zozadu k rodičovi

Kočík môže byť nastavený tak, aby vaše batoľa mohlo pozorovať cestu pred ním alebo vami. V závislosti od nálady dieťaťa a rodiča môžeme zakaždým zmeniť smer jazdy, čím uspokojíme potrebu blízkosti batoľaťa alebo jednoducho splníme jeho malé rozmary.

Pripravený na prekvapenia

Ak máte radi spontánnosť a často sa počas prechádzky necháte "uniesť", máme dobrú správu. Kinderkraft Prime 2 má vylepšené odpruženie rámu a kolies, takže je pripravený na náhlu zmenu stavu vozovky. Jazdíte po hladkom asfalte alebo neskrotnom lesnom teréne? S Prime 2 budete vy a váš drobec rovnako pohodlní - s týmto multifunkčným kočíkom môžete prekonať dlhé vzdialenosti v meste aj mimo neho.

Zloží sa v priebehu niekoľkých sekúnd

Počas prechádzky budete potrebovať prístup k nákupnému košíku, ktorý bude praktickým úložným priestorom pre všetky doplnky alebo hračky dieťaťa. Prime 2 má veľký kôš, ktorý je dosiahnuteľný zo všetkých strán. Ponúkaný model kočíka sa dá zložiť rýchlo a pohodlne, bez námahy. Vďaka tomu za chvíľu dosiahne malú veľkosť, čo poskytuje pohodlie pri prenášaní a preprave.

ŠPECIFIKÁCIA

Hmotnosť rámu so sedadlom 11 kg

Hmotnosť rámu s prenosnou taškou 12 kg

Rozmery kočíka v rozloženom stave (D x Š x V) 100 x 59 x 106 cm

Rozmery vozíka v zloženom stave (D x Š x V) 87 x 59 x 49 cm

Predné kolesá 20 cm

Zadné kolesá 30 cm

Ruka rodiča 74-108 cm

Hmotnosť dieťaťa v prenosnej taške

Max. 9 kg

Hmotnosť dieťaťa na sedadle kočíka

Max. 22 kg    

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.