KINDERKRAFT SELECT kombinovaný 3v1 Prime 2 Sandrose Beige Premium 2020

Popis produktu

Parametre produktu

Hmotnosť
26 kg
Farba
béžové

Parametre produktu

Hmotnosť
26 kg
Farba
béžové

Popis produktu

Zoznámte sa s PRIME 2 - multifunkčným detským kočíkom 3v1 pre špeciálne úlohy. PRIME 2 je vylepšená verzia ikonického PRIME od Kinderkraft. Bol navrhnutý pre deti a ich rodičov, aby si s potešením užili prechádzku v každej situácii. PRIME 2 je kočík až do 22 kg. Na novorodencov čaká veľká pohodlná vanička s mäkkým matracom a nastaviteľným dnom a pre staršie deti: športový kočík, ktorý sa dá pripevniť v smere aj proti smeru jazdy.

Detský kočík PRIME 2 je dodávaný s detskou autosedačkou 0-13 kg s univerzálnymi adaptérmi*, vďaka ktorým ju pripevníte na rám kočíka. Keď vaše dieťatko zaspí v aute počas jazdy, toto riešenie vám pomôže príjsť domov alebo vyraziť na krátky nákup. PRIME 2 má tiež vylepšené tlmenie nárazov na kolesách a ráme a tiež široký rozsah nastavení, vďaka ktorým môžete kočík prispôsobiť pre seba a pre potreby dieťaťa.

Od narodenia do 22 kg

Detský kočík PRIME 2 je určený pre deti od narodenia do 22 kg. Má veľkú vaničku s nastaviteľným dnom a mäkký matrac, ktorý poslúži bábätku do 9 kg alebo do momentu, keď sa bábätko nezačne otáčať. Sedadlo športového kočíka môžete pripevniť v smere alebo proti jazdy a široký rozsah nastavení vám umožní vytvoriť pohodlný priestor na zdriemnutie pre vaše dieťa. Kočík má funkciu pripojenia sedačky k rámu.

Odpružené kolesá a rám

PRIME 2 je úplne odpružený. Týka sa to nielen kolies, ale aj rámu. Kočík ide dobre po obrubníkoch a vďaka veľkým nepreniknuteľným kolesám pre PRIME 2 budú bezpečné nielen mestské chodníky, ale aj lesné cestičky. Gumové kolesá s penovou výplňou zaistia to, že kočík dobre tlmí nárazy a na prechádzku nie je potrebné kolesá pumpovať.

Veľká vanička

Vanička je veľká a široká, vďaka tomu sa v nej budú príjemne a pohodlne cítiť aj väčšie deti. Mäkký matrac a možnosť nastavenia sklonu dna zvyšuje pohodlie. Okrem toho vanička v PRIME 2 spĺňa normu EN 1466, čo vám umožňuje nosiť v nej dieťa. Dieťa zaspalo na prechádzke a vy musíte vyjsť po schodoch? Nie je to ťažké, odpojte vaničku a uchopte rukoväť, aby ste ju vyniesli spolu s dieťaťom!

Možnosť pripnutia detskej autosedačky na rám

PRIME 2 umožňuje pripnúť detskú autosedačku k rámu kočíka (pomocou priložených adaptérov). Dieťa zaspalo počas jazdy autom? Nemusíte ho budiť, stačí ak autosedačku vytiahnete z auta a pripevníte ju na rám kočíka. Bez žiadneho zobudenia!

Do každého počasia

PRIME 2 je vhodný do každého počasia. Má širokú striešku s prídavnou protislnečnou ochranou a okienkom pre kontakt s dieťaťom. Je nepremokavá, s UPF50+ filtrom - chráni dieťa nielen pred vetrom a dažďom, ale aj pred škodlivými UV lúčmi.

Široký rozsah nastavenia

Detský kočík PRIME 2 môžete ľubovoľne prispôsobiť svojmu dieťaťu, a to už od útleho veku! Nastaviteľné dno vaničky vám umožní nakloniť vaničku tak, aby podopierala dieťa a zaisťovala jeho bezpečnosť. Okrem toho si môžete ľahko nastaviť opierku chrbta športového kočíka a opierku nôh, tak aby ste staršiemu dieťaťku vytvorili pohodlný priestor na zdriemnutie na čerstvom vzduchu. Taktiež sa nemusíte obávať o vedenie kočíka: nastaviteľná rodičovská rukoväť vám umožní prispôsobiť ho k vašej výške.

Príslušenstvo

Kočík sa dodáva s praktickým príslušenstvom: elegantná taška s cestovnou prebaľovacou podložkou, pláštenka proti dažďu, sieťka proti hmyzu, detská autosedačka s adaptérmi, matrac do vaničky, nánožník (pre športový kočík aj pre vaničku).

Ďalšie informácie:

 • 3v1 - vanička, športový kočík, detská autosedačka s adaptérmi
 • Pre deti od narodenia do 22 kg
 • 2 smery jazdy športového kočíka
 • Odpruženie 4 kolies a rámu
 • 5-bodové bezpečnostné pásy s chráničmi
 • Predné otočné kolesá s aretáciou pre priamu jazdu
 • Kôš s nosnosťou do 3 kg
 • Dodávané adaptéry sú kompatibilné s autosedačkami:*
 • Kinderkraft®: MINK, Kiddy®: Evoluna I-Size 2, Evolution Pro 2, Maxi Cosi®: Mico, Mico AP, Mico NXT, Mico Max 30, Citi, Cabrio, CabrioFix, Cybex®: Aton, Aton 2, Aton Q, BeSafe®: iZi Go, iZi Go Modular, Nuna®: Pipa.

Technické parametry:

Materiály:

 • Rám: hliník
 • Poťah: polyester
 • Kolesá: gumené s penovou výplňou

Rozmery:

 • Rozložený kočík: 100 x 59 x 106 cm
 • Zložený kočík: 87 x 59 x 49 cm

Kolesá:

 • predné: 20 cm
 • zadné: 30 cm

Hmotnosť:

 • rám so sedadlom: 11 kg
 • rám s vaničkou: 12 kg

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.