Maclaren Mark II Carmin Rose 2018

Popis produktu

Parametre produktu

Typ
golfové
S odpružením
áno
Farba
ružové
Nosnosť
25 kg
Modelový rok
2018

Parametre produktu

Typ
golfové
S odpružením
áno
Farba
ružové
Nosnosť
25 kg
Modelový rok
2018

Popis produktu

 Pred päťdesiatimi rokmi Maclaren predstavil prvý golfový kočík. Bol vyrobený z hliníka s leteckou kvalitou, vážil menej ako 6 kg a išlo ho ľahko zložiť jednou rukou. Tento malý kočík vo veľkom rozsahu spôsobil revolúciu v životnom štýle rodičov. Dnes Maclaren pokračuje vo svojom záväzku navrhovať a vytvárať jedinečné prémiové produkty, ktoré prekračujú všetky globálne bezpečnostné štandardy. Každý výrobok Maclaren je spoľahlivý, inovatívny a štýlový a je vytvorený podľa britskej tradície.  

Mark II je najľahší kočík od firmy Maclaren. Váži iba 3,2kg. Pri svojej nízkej váhe má stále veľmi vysokú nosnosť a to 25 Kg. Nízkej váhy bolo docielené použitím hliníkovej šesťuholníkové rúrky, rovnaké, ako sa používa v leteckom priemysle.

Veľká slnečná strieška kryje dieťa pred slnečnými lúčmi a je opatrená UV filtrom 50+. Mark II je najlepší kočík v horúcich letných dňoch. Celú zadnou časťou vedie široký priedušný pruh. Poťahové látky sú pevné, vode a oteru odolné.

Vlastnosti: extra ľahký (3,2kg) a odolný hliníkový rám podvozku päťbodové pásy pre bezpečnú jazdu kolesá otočné o 360 ° (možnosť aretácie), výborná manipulce zadné kolesá odpružené prepojené brzdy na zadných kolesách výška rukoväťou: 103cm veľká slnečná strieška s UV 50+ filtrom vhodný od 6-tich mesiacov kvalitné poťahové látky, odnímateľný prací poťah ľahké a rýchle skladanie kočíka 1 rukou kočík sa skladá podobne ako dáždnik priestranný nákupný košík madlo na prenášanie kočíka pláštenka v cene   

Technické parametre:

  • maximálna nosnosť kočíka: 15 kg
  • váha kočíka: 3,2 kg
  • rozmery kočíka: 74 x 47 x 103 cm, 115 x 20 x 22 cm
  • dĺžka sedačky: 21 cm
  • dĺžka opierky: 46 cm
  • priemer koliesok: 12 cm

 

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.