Zopa kombinovaný Mystic 2019 2-kombinácia + autosedačka a pláštenka royal blue black

Kočík Mystic je ponúkaný ako dvojkombinácia, vhodný pre deti od narodenia do 15 kg (cca 3 rokov). Hlboká korba svojimi rozmermi zaručí pohodlie dieťaťa aj s fusakom, navyše...
325 €
Doprava 3,99 €,Do týždňa
Doporučená ponuka rajhraciek.sk
Do obchodu
Zoradiť:

Najlacnejšie ponuky (1)

Do týždňa • Viac variant3,99 €92 % • 6 026 recenziíĎalšie informácie

Popis produktu

Kočík Mystic je ponúkaný ako dvojkombinácia, vhodný pre deti od narodenia do 15 kg (cca 3 rokov). Hlboká korba svojimi rozmermi zaručí pohodlie dieťaťa aj s fusakom, navyše...

Parametre produktu

Výrobca
Typ
kombinované
Farba
modré
Modelový rok
2019

Parametre produktu

Výrobca
Typ
kombinované
Farba
modré
Modelový rok
2019

Popis produktu

Kočík Mystic je ponúkaný ako dvojkombinácia, vhodný pre deti od narodenia do 15 kg (cca 3 rokov).

Hlboká korba svojimi rozmermi zaručí pohodlie dieťaťa aj s fusakom, navyše predná časť nánožníku zabezpečí ochranu dieťaťa pred vetrom. V letných mesiacoch rodičia ocenia vetranie na strieške vaničky a v jej prednej časti. Matrac kočíka má snímateľný a prateľný poťah. Podvozok kočíka má výškovo nastaviteľnú rukoväť a košík s predĺžením na magnety. Vďaka automatickej aretáciu predných koliesok a odpruženie predných aj zadných kolies je kočík vhodný aj do ľahšieho terénu. Podvozok sa ľahko skladá, v zloženom stave sám stojí a vďaka poistke proti rozloženie je manipulácia s ním ľahká.

Športové sedenie možno nasadiť v smere aj proti smeru jazdy. Polohovanie chrbtovej opierky úplne do ľahu a polohovanie nožičiek zaistí pohodlie aj počas spánku. Extra dlhá strieška so sieťkou ochráni dieťa pred poveternostnými vplyvmi, navyše ju možno výškovo nastaviť do dvoch polôh tak, aby sa kočík prispôsobil rastu dieťaťa. Praktická vložka v cene uľahčí údržbu kočíka a zvýši komfort cestovania.

V cene kočíka nájdete adaptéry na uchytenie autosedačky na podvozok kočíka. Adaptéry sú vhodné pre autosedačku Zopa X1 Plus i-Size alebo pre autosedačky ďalších výrobcov, ktorí používajú uchytenie Maxi Cosi.  

  • od narodenia do 15 kg (cca 3 rokov)
  • dvojkombinace
  • veľká hlboká korba
  • extra dlhá strieška s vetraním
  • výškovo nastaviteľná rukoväť
  • odpružení všetkých 4 kolies
  • polohovanie chrbtovej opierky úplne do ľahu a polohovanie nožičiek zaistí pohodlie aj počas spánku
  • športové sedenie možno nasadiť v smere aj proti smeru jízdy-
  • v cene sú adaptéry na autosedačku a praktická vložka do kočíka

EAN: 8595114408825

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.