ZOPA SET Podvozok Evoque 2019 + Farebný set Evoque S/BL Petrol Blue

Kočík Zopa Evoque je dizajnový ale zároveň praktický kočík pre deti od narodenia do 15 kilogramov. Ide o dvojkombináciu, kedy sa z rámu priestranné, hlbokej korby vytvorí...
299 €
Doprava 3,99 €,Do týždňa
Doporučená ponuka rajhraciek.sk
Do obchodu
Zoradiť:

Najlacnejšie ponuky (1)

Do týždňa • 1 variant3,99 €92 % • 6 026 recenziíĎalšie informácie

Popis produktu

Kočík Zopa Evoque je dizajnový ale zároveň praktický kočík pre deti od narodenia do 15 kilogramov. Ide o dvojkombináciu, kedy sa z rámu priestranné, hlbokej korby vytvorí...

Parametre produktu

Výrobca
Farba
modré
Modelový rok
2019

Parametre produktu

Výrobca
Farba
modré
Modelový rok
2019

Popis produktu

Kočík Zopa Evoque je dizajnový ale zároveň praktický kočík pre deti od narodenia do 15 kilogramov. Ide o dvojkombináciu, kedy sa z rámu priestranné, hlbokej korby vytvorí športové sedenie. Športová sedačka je polohovateľná a možno umiestni po i proti smeru jazdy. Dieťa chráni päťbodový bezpečnostný pás.

Kvalitné jazdu zaistí veľká, odpružená zadné kolesá s priemerom 29,5 centimetrov. Kočík ponúka aj funkciu jazdy po dvoch kolách, pre jazdu v piesku alebo pre uľahčenie jazdy po schodoch. Predné kolieska majú automatickú aretáciu a sú tiež odpružená.

Samozrejmosťou je potom výškovo nastaviteľná rukoväť, ktorá je rovnako ako odnímateľná hrazda potiahnutá ekokožou. Kočík možno ľahko zložiť. Podvozok aj v zloženom stave sám stojí, proti rozloženiu ho istí poistka.

Podvozok ponúkame v štyroch farebných kombináciách. K podvozku si môžete vybrať farebný set podľa svojho vkusu. Set obsahuje striešku so zabudovanou slnečnou clonou pre korbu i športové sedenie, nánožník hlbokej korby, polstrovanie bezpečnostných pásov športového sedenie, nánožník pre športové sedenie.

Sety sú ponúkané vo farbách: Butterfly, Grey Melange, Jeans, Jungle a Petrol Blue.

Súčasťou kočíka sú adaptéry na pre autosedačky s uchytením Maxi Cosi, na ktoré ľahko pripevníte autosedačku Zopa X1 Plus i-size alebo autosedačky iných značiek.

Technické parametre:

  • Vnútorný rozmer hlbokej korby: dĺžka 83 cm, šírka 35 cm
  • Rozmery podvozku v rozloženom stave (rukoväť v najvyššej polohe): Š 59,5 cm x V102cm x D90cm
  • Rozmery podvozku v zloženom stave: Š 59,5 cm x V 92cm x D 44cm
  • Váha podvozku vrátane koliesok: 7,8 kg
  • Maximálna nosnosť kočíka: 15 kg
  • Maximálna nosnosť košíku: 5kg
  • EAN: 8595114409303

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.