Tutis UNO3+ 2v1 2021 Menta

Popis produktu

Parametre produktu

Typ
športové
Hmotnosť
11 kg
Typ kolies
gumové
S ručnou brzdou
nie
Počet kolies
štvorkolesové
Farba
zelené
V dvojkombinácii
áno
Modelový rok
2021

Parametre produktu

Typ
športové
Hmotnosť
11 kg
Typ kolies
gumové
S ručnou brzdou
nie
Počet kolies
štvorkolesové
Farba
zelené
V dvojkombinácii
áno
Modelový rok
2021

Popis produktu

Tutis Uno 3+ 2v1 + u nás ZÁRUKA 3 ROKY⭐⭐⭐⭐⭐ ...tovar zasielame obratom a originál balený⭐⭐⭐⭐⭐ ...vrátenie tovaru je u nás vždy ZADARMO⭐⭐⭐⭐⭐ ...individuálne a rýchle riešenie reklamácií⭐⭐⭐⭐⭐ ...výmena do 30 dní, vrátenie do 14 dní⭐⭐⭐⭐⭐  

Tutis Uno 3 Plus je najnovšia verzia kočíka Tutis Uno Plus, v ktorej bolo urobených množstvo vizuálnych a funkčných zmien a zvýšená nosnosť chodiacej sedačky na 22 kg, aby ešte lepšie splnila vaše očakávania.Uno 3 Plus dokonale zapadne do svojho okolia - bez ohľadu na to, či kráčate v mestskej džungli alebo po vidieckych cestách. Skvelé jazdné vlastnosti, gélové kolesá odolné proti prepichnutiu, nízka hmotnosť a neskutočné tlmenie nárazov robia z Tutis Uno 3 Plus riešenie, ktoré vás nesklame.Poradí si s každým terénom, vďaka čomu vás nebude nič obmedzovať!

V cene:

 • Gondola
 • Taška na kojenie
 • Sedačka do kočíka
 • Držiak na pohár
 • Polstrovaný rám
 • Kryt na kočík
 • Moskytiéra
 • Matrac
 • Ochranná bariéra
 • Kryt gondoly
 • Dažďová pláštenka
 • Nákupný košík

Charakteristika  

Priestranná gondola

Vozík umožňuje používať kočík už od narodenia dieťaťa. V najnovšej verzii Uno 3 plus je štíhlejšia, s vyššími bokmi a ešte vzdušnejším spodkom - pre väčšiu bezpečnosť a tepelný komfort.Použitie kombinácie špeciálnych polyetylénových materiálov zaisťuje výnimočnú ľahkosť a odolnosť a tepelný odpor výrobcu je 111-krát vyšší ako u štandardnej plastovej gondoly, čím je zaistený najvyšší komfort cestovania bez ohľadu na počasie.

Búdka ponúka široké rozloženie a odnímateľný ventilačný panel zaistí vášmu dieťatku dodatočné prúdenie vzduchu v horúcich a slnečných dňoch. Tkaniny, z ktorých je gondola vyrobená, sú vodeodolné a chránia pred škodlivým UV50 + žiarením.

Pohodlný matrac

Priestranná gondola je vyplnená mäkkou podšívkou a pohodlným a rovnako mäkkým matracom. Každý z týchto prvkov je možné odstrániť a umyť.

Nastaviteľná rukoväť

Vyrobená z mäkšej, na dotyk príjemnejšej ekokoženej rukoväte s možnosťou nastavenia je riešením určeným pre rodičov - vďaka tomu si kočík ľahko prispôsobíte svojej výške, čím sa stanete šťastným majiteľom pohodlného a spoľahlivý kočík!

Pohodlná poloha pri spánku

Plynule nastaviteľná chrbtová opierka s pohodlnou polohou v ľahu a opierka na nohy zaisťujú, že dieťa bude mať vždy pohodlie - aj počas spánku.

Bezpečnostné pásy a čelenka 5-bodový pás s čelenkou je najlepšou ochranou pre vaše dieťa. Mäkké prekrytia pomôžu zaistiť, že bezpečnosť a pohodlie idú ruka v ruke.

Vylepšené kolesá

Najnovšia verzia kočíka Uno 3 Plus má iný systém a dizajn aretácie predných kolies a prídavné ložiská umožňujú ešte jednoduchšiu jazdu bez nutnosti použitia sily na tlačenie kočíka. Gélová štruktúra kolies je odolná proti prepichnutiu a výborné tlmenie nárazov zaisťuje stabilnú jazdu bez ohľadu na okolnosti, preto sa kočík Uno 3 Plus perfektne hodí do terénu.

Obojstranné sedadlo

Umožňuje pohodlne meniť smer jazdy - vďaka tomu je kočík flexibilný a vždy sa prispôsobí aktuálnym preferenciám malého cestovateľa.

Vrátane príslušenstva

Tutis Uno 3 Plus má všetko, čo potrebujete! Jeho bohatý obsah znamená, že sa nemusíte obávať budúcich výdavkov!

Skladanie

Skladanie kočíka je rýchle a jednoduché. Vďaka svojej kompaktnej veľkosti zaberá po zložení Uno 3 Plus o 38 % menej miesta ako tradičný kočík.  

Špecifikácia  

Rozmery produktu po zložení (cm): 78 x 62 x 33

Vnútorné rozmery gondoly (cm): 84 x 38

Vnútorné rozmery sedadla (cm): 97 x 39

Hmotnosť gondoly: 3 kg

Hmotnosť kočíka s gondolou: 11 kg

Hmotnosť vychádzkového sedadla: 3,5 kg

Hmotnosť kočíka so sedačkou: 11,5 kg

Maximálna nosnosť: 22 kg

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.