Najnovšie recenzie zo sekcie Kočíky

Bexa Cube 2016 + fusak a slnečník 01

Overený zákazník kociky-adoli.sk Overený zákazník

Pridané: včera, 17:00

Zakúpený v kociky-adoli.sk

• Skvela komunikacia s obchodom, produkt krajsi ako na fotke :) uzasny pristup :) odporucam

Britax B-Motion 4 Plus Cosmos černý 2016

Britax B-Motion 4 Plus Cosmos černý 2016

Ivana Ivana

Pridané: 20. marca 2017

• Naozaj skvelý kocik na dlhe prechadzky
  • Odpruzenie, dlha strieska, skvele manevrovanie, priestranny, polohovatelny, absolútne nevrzgal, penove madlo sa neposkodzuje (nebojte sa ho ), defekt sme nedostali, skvele siel aj v snehu.
  • Ale maminky, pozor na tu čiernu striesku.
  • My sme ho mali 5 mesiacov a kedze sa skor nosime, tak som s ním sla mozno len 20x von a pri predaji som mala velky problem, kedze mi riadne vybledla cierna strieska.
  • Neviem si predstaviť ake by to bolo pri aktivnom používaní.
  • Inak je to perfektny kocik co vydrzi pomaly az do škôlky ( tu je to na ukor vahy kociku, ale ak kocikujete aktívne tak to stoji za to, len naozaj pozor na tu ciernu)

K perfektnosti mi chyba len to aby bol otočný ( v protismere, tak aby maminka videla na dietatko), ale to by bol uz za inu cenu :-/

Euro-Cart MORI 2016 latte

Euro-Cart MORI 2016 latte

Overený zákazník Aladdin kočíky Overený zákazník

Pridané: 19. marca 2017

Zakúpený v Aladdin kočíky

• ľahučký, dobre sa vezie, ľahko sa skladá, dá sa dať do ľahu
  • trošku hrkoce

za tie peniaze som spokojná

Chicco Multiway Evo černý 2016

Chicco Multiway Evo černý 2016

Overený zákazník MALL.SK Milena

Pridané: 18. marca 2017

• Krasny a lahko skladatelny kocik. Velke kolieska a vyborna polohovatelnost. Kocik tejto znacky som mala aj pred 32 rokmi pre syna a teraz som ho objednala pre vnuka. A mozem vyjadrit len spokojnost a odporucam. Je naozaj vhodny pre dieta od narodenia.

Camarelo Eos 2016 01

Camarelo Eos 2016 01

Zobi Zobi

Pridané: 13. marca 2017

• Je to jeden z najpriestrannejších kočíkov na trhu, čo som pri mojom malom bugrišovi ocenila :) ľahko sa ovláda, nastavenie odpruženia, nafukovacie kolesá, tichý chod, možnosť dať dieťa do úplného ľahu - syn bol v ňom od 5 mesiacov v tejto polohe, nakoľko mu hlboká vanička bola už malá. Veľké plus je XXL predĺžená strecha a to najmä v letných mesiacoch. Má celkom veľký spodný košík a držiak na nápoj je fajn.
  • Nerozumiem strednému madlu, ktoré je umiestnené na kočíku príliš nízko, nie cez pás dieťatka, ale až pri nohách.. Tým vôbec nespĺňa účel bezpečnosti. Myslela som, že keď syn porastie, bude to ok, ale madlo má stále pri nohách a zriedkakedy sa ho chytí. Celkovo kočík pôsobí veľmi plytko a stále mám pocit, že mi syn v sede z neho vypadne. Bodli by aspoň nejaké bočné bariéry. Pásy sú síce 5 bodové, ale veľmi nemotorne sa nastavujú a ľahko sa vyvlečú.
  • Máme kočík rok a brzda po odbrzdeni občas zadŕha. Kočík je trocha vyheglaný a strecha začala pri manipulácii vŕzgať, čo mi vadilo hlavne, keď syn v kočíku spával, vždy ho to zobudilo.

Kočík je síce veľmi pekný a ľahučko sa ovláda, zo začiatku som bola ním nadšená, no ak by som sa opäť rozhodovala, určite by som zainvestovala do inej kvalitnejšej značky. Má viac mínusov ako plusov. Najviac vadí stredné madlo na kočíku umiestnené príliš nízko.

4Baby Shape 2017 Blue

4Baby Shape 2017 Blue

Overený zákazník Aladdin kočíky Lenka

Pridané: 13. marca 2017

Zakúpený v Aladdin kočíky

• Sikovny,lahko skladatelny,splna moju predstavu za tuto cenu.
  • Zatial som nenasla nic proti.

Spokojnost.

4Baby RAPID 2017 dark grey

4Baby RAPID 2017 dark grey

Anonym Anonym

• dobrý materiál
  • celkový vzhľad
  • doplnky (nánožník, pláštenka, držiak na pohár/fľašu)

Odporúčam.

Britax B-motion 4 plus Olive Green 2017

Britax B-motion 4 plus Olive Green 2017

Overený zákazník Buggies.sk Michaela Poliaková

Zakúpený v Buggies.sk

• veľká strieška
  • veľká plocha na ležanie
  • jednoduché skladanie
  • gumové kolieska
  • sedenie dieťatka len v jednom smere

Vrelo odporúčam , kočík sa ľahučko ovláda, kolieska idu jednoducho aj po náročnejšom teréne a kamienkoch po zime na chodnikoch. Dieťatko sa pohodlne vyspinka, nakoľko sa dajú dať nožičky do vodorovnej polohy. Strieška kočíka je veľká s malou sieťkou na pozorovanie dieťatka. Kočík sa da zložit jednou rukou.

Steggi Lux Retro Giulletta K105 2014

Steggi Lux Retro Giulletta K105 2014

Overený zákazník Aladdin kočíky Petra

Zakúpený v Aladdin kočíky

• Priestranny kocik, skvela cena, doplnky a prislusenstvo, farebne presne ako na nete-ziadne retusovanie alebo skreslene informacie.

Kocik obsahuje vsetko, co potrebujem. Nemusim nic naviac riesit. Komunikacia s obchodom velmi dobra. Odporucam

Dada Paradiso Leo Elegance 2016

Dada Paradiso Leo Elegance 2016

Pata D. Pata D.

Pridané: 1. marca 2017

Bezvadný kočárek :) My ho máme ale od baby merci a je fakt super

Krasny, lahunky kociar do vsetkych moznych terenov. Spolahlivy predajca so sluzbou nahradny kocik-somfy.sk a kociark dosiel v poriadku. Na zivo je este priestrannejsi nez na obrazku. Odporucame

Bexa CUBE CU1 2016

Bexa CUBE CU1 2016

Anonym Anonym

Pridané: 28. februára 2017

• krásna farba, veľká vanička, kolieska veľké preto je s kočiarom dobrá manipulácia aj v zime
  • plastové doplnky na konštrukcii, stačí dieťa kolísať a po krátkom čase začne vŕzgať, predné kolieska vždy idú na jednu stranu ak kočiar poriadne nedržíte v rukách

cena nezodpovedá kvalite

Dada Paradiso Rocky 2016

Dada Paradiso Rocky 2016

Pata D. Pata D.

Pridané: 21. februára 2017

Perfektý kočiar. Na prvý pohľad upútal farbami a teraz nás šokuje praktičnosťou a ccelkom nízkou hmotnosť. Baby merci sa tento kúsok podaril. Veľmi dobrý kočiarik

Za obrovské plus povazujem velke nafukovacie kolesa, ktore zvladaju kazdy teren ktoremu sme ich vystavili, priestranna vanicka pre drobca a jednoduchost manevrovania. Taktiež v pohode vojde do výťahu. Za mínus jedine cenu. Dokonca aj s predajcom baby merci sme boli spokojní

Bebetto Nico 2016 SLW29 Limited

Bebetto Nico 2016 SLW29 Limited

Overený zákazník www.detsketuzby.sk askalix

Pridané: 17. februára 2017

Zakúpený v www.detsketuzby.sk

• priestranny kocik s dobrym perovanim, dobre predlzena strieska, kolesa aj do tazkeho terenu
  • tento druh kocika je trochu tazsi v porovnani s inymi

sice tazsi ale zato pevny kocik ktory len tak neodfukne a ,, neprevrati"

Peg-Pérego Navetta XL + Pop Up Sportivo Bloom Navy 2017

• Pekný dizajn
  • Ľahko sa ovláda
  • Nie moc veľký kočík
  • Ľahko sa skladá
  • Chrbtová opierka sa dá dať do úplného ľahu
  • Priestranný košík
  • Veľmi tvrdý kočík - slabo odpružený
  • Brzdy hrkajú
  • Po hodine používania sa kočík rozhegal, vŕzgali kolieska a konštrukcia začalal škrípať

Veľa som od tohto kočíka čakala. Hľadala som menší kočík, pretože moj starý bol strašne veľký. Keď prišiel, bola som nadšená. Je naozaj pekný, rúčka sa super drží a ľahko sa kočík skladá. Od odpružených kolies som čakala viac. Kočík je strašne tvrdý, ako keby tam odpruženie ani nebolo. Absolvovala som s ním jednu prechádzku a mala som dosť. Hneď ako som vyšla von, začali hrkať brzdy. Po hodine som sa vrátila domov so starou károu. Kočík celý vŕzgal, kolesá pískalil + tie brzdy... Otras. Všetci sa za mnou otáčali. Kočík som vrátila späť, lebo za tie peniaze som naozaj čakala niečo lepšie.

VALCO SNAP 4 WHITE čierna 2016

VALCO SNAP 4 WHITE čierna 2016

Overený zákazník MALL.SK Tina

Pridané: 25. januára 2017

• Super jednoducho sa skladá, ľahučky, ľahko sa ovláda.
  • Nie je to zrovna do zasnežených Tatier , ale aj tak fajn. Keď ma bábätko hrubú bundu a aj fusak v zime, veľmi ťažko sa začínajú popruhy, sú krátke.

Kočiarik určite vrelo odporúčam.

Kunert Lavado 2016 + fusak a rukavice mäta/bodky

Petite&Mars Fly Sahara Melange 2016

Overený zákazník Buggies.sk Nina

Pridané: 15. januára 2017

Zakúpený v Buggies.sk

• Veľmi pekný, kvalitne prevedený kočík, veľmi ľahký, obratný.
  • Nízka chrbtová opierka. Zabudla som si to zistiť a preto aj posielame naspäť. Pri ľahu si šúchal hlavu o sieťku, má 15 mesiacov.