Najnovšie recenzie zo sekcie Kočíky

Bébé Confort Peps + canopy 2024 Geronimo's arrows

Overený zákazník Brendon Slovakia Overený zákazník

Pridané: 15. júla 2024

Zakúpený v Brendon Slovakia

• Veľmi ľahký pritom dostatočne pevný kočík.
Lionelo Golf ELIA OSLO 2023

Lionelo Golf ELIA OSLO 2023

Overený zákazník chrusticek.sk Overený zákazník

Pridané: 2. júla 2024

Zakúpený v chrusticek.sk

Som spokojná je presne podľa mojich predstáv

Maxi-Cosi Jaya Essential Graphite 2024

Maxi-Cosi Jaya Essential Graphite 2024

Overený zákazník Brendon Slovakia Katrin83

Pridané: 29. júna 2024

(naposledy upravené 29. júna 2024)

• pevná konštrukcia
  • dobrý poťah - vyzerá byť odolný a ľahko čistiteľný
  • dá sa naozaj zložiť behom sekundy jednou rukou - sám sa zloží po stlačení 2 tlačítok na rúčke
  • po zložení je malý, skladný, ak sa dá dole rúčka pre dieťa, zaberie veľmi málo miesta v kufri
  • nastavovanie polôh pomocou "skokov" nie šnúrky
  • vcelku dobrá veľkosť koša (na tak malý kočík)
  • pekný dizajn, aj farba
  • strieška je malá, nedá sa zipsom zväčšíť
  • opierka je dosť nízka - kúsok nad ramená (dieťa 22 mes.)
  • plocha na ležanie je dosť krátka - len 76 cm

Kočík sa mi páčil, dizajnovo aj konštrukčne. No, žiaľ, keď som do neho posadila naše 22 mes. dieťa (86 cm), tak hlava mu v sede lietala, keďže chrbtová opierka je nízka, v lehu mu zase hlava už pretŕčala von - tlačila do striešky. Neviem si v tom predstaviť dieťa do 4 rokov, skôr by som odporučila pre dieťa okolo 1 roka. Objednávala som ho kvôli cestovaniu, aby sa dal ľahko zložiť do auta a nezaberal veľa miesta, tiež na letisko. Toto všetko by spĺňal, ale žiaľ pre takmer 2ročné dieťa, ktoré by v ňom malo spať obedný spánok ho neodporúčam. Vrátila som ho a objednala väčší od inej značky.

Quinny Hubb Mono 15 kg čierna 2021

Quinny Hubb Mono 15 kg čierna 2021

Overený zákazník iprice.sk Overený zákazník

Pridané: 27. júna 2024

Zakúpený v iprice.sk

• Veľký, stabilný kocik
  • Rozmerovo nie oveľa väčší ako kladicky
  • Pohodlny
  • Dobrá manipulácia
  • Unesie veľký, ťažký nakup
  • Veľký košík
  • Dá sa využiť pre 2 deti
  • Vyššia váha

Jeden z najlepších kočíkov aký som mala. Super cena , dobrá kvalita.

Maxi-Cosi Oxford Select Grey 2024

• Xxl strieška
  • Nákupný košík 10kg, a je tvrdý
  • Madlo vegánska koža
  • Úplný sed a lah
  • Pasy ako v autosedačke, musím nájsť na to podložku, bežné nesedí na to
  • Opierka nôh dosť krátka, ale pre dieťa ktorému menej roka asi to bude fajn
  • Žiadne príslušenstvo

Hľadala som športový kočík vhodný pre svoje dieťa, aby chrbtova opierka bola dosť dlhá, bol veľký nákupný košík, a aby kočík mi sa páčil. Celkom to splnilo. Ale pasy boli hrozným prekvapením, mám niekoľko vložiek ale ani jedna nesedela na tento kočík. Skúsim vložku aeromoov, ak nie budem hľadať niečo z Číny...

Kinderkraft TIK GREEN 2023

• Ľahký, jednoduchý na obsluhu

Overený zákazník Alza.sk Gaborova

Pridané: 13. júna 2024

Zakúpený v Alza.sk

Som velmi spokojna odporučam kočik prisiel v dobrom vstave som spokojna zakaznička

4 BABY STINGER KHAKI 2024

4 BABY STINGER KHAKI 2024

Overený zákazník Superkids Overený zákazník

Pridané: 28. mája 2024

Zakúpený v Superkids

• ľahko sa skladá, úložná sieťka je pomerne veľká, dobre sa sním manipuluje.
  • kolieska sú dosť mäkké- ostávajú v nich zapichnuté kamienky
  • nedodáva sa so sieťkou proti hmyzu ani fóliou proti dažďu.

Overený zákazník Alza.sk Ivik26

Pridané: 23. mája 2024

• Ľahký
  • Malé rozmery po zložení
  • Tyčka, ktorá slúži na ťahanie kočíka za sebou ako kufor, tyčka je voľnejšia ale pri ťahaní to nevadí
  • Priestranný
  • Pod rúčkou, v zadnej časti hlavy dieťaťa sa po sklopení do ľahu dá urobiť veľké vetracie okienko
  • Mäkká podložka
  • Pás medzi nohami sa dá pretiahnuť cez putko bližšie k opierke chrbta, čo zabezpečí aby sa dieťa nezosúvalo od opierky (chudé alebo malé detičky)
  • Krásny motív pod strieškou (papagáje, motýle, krásne a rôzne zelené lístky rôznych stromov)
  • Dá sa zodvihnúť aj za madlo (cesta vlakom) drží pevne
  • Píše sa o 5 bodových bezpečnostných pásoch, no horná časť cez ruky nedrží pevne s časťou okolo pásu. Tieto dve časti sú spojené/zasunuté do seba vďaka drážkam ale je to dosť voľné a každým pohybom ruky to vypadáva. - možno je to vadný kus ale toto by sa malo ozaj kontrolovať keď už píšu o bezpečnosti. Toto spojenie nemá funkciu zacvaknutia čiže je to čisto len založené
  • V prípade, buď ako píšem vyššie alebo ak dieťa nechce byť pripútané cez ramená viete tieto časti odpojiť ale nie je tú hornú časť kde skryť, ostane voľne visieť. Celkovo tie pásy sa nedajú (ak ich nepotrebujete) kam schovať
  • Malé penové kolieska, do ktorých sa zapichne každý ostrejší kamienok
  • Po už len trochu horšej ceste/chodníku, počuť hrkanie koliesok ( ako kufor s plastovými kolieskami)
  • Opierka sa pohybom dieťaťa dopredu sklápa spolu s ním
  • Látkový ochranný prvok medzi nohami na pás sa ľahko vyvlečie, odporúčam ho nejak prichytiť aby sa pri odopnutom páse/manipulácii nestratil
  • Stačilo drobné mrholenie a strieška vstrebávala každú kvapku - odporúčam doma nechať striešku natiahnutú aby dobre preschla

Tento kočík nie je zlý ale je skôr na cestovanie (kde vám bude jedno či hrkoce alebo ako dopadnú kolieska), na promenádu po ultra rovných chodníkoch alebo chodenie po obchoďákoch. Vďaka pevnej konštrukcii zvláda aj horšiu cestu/chodník ale odzrkadlí sa to na kolesách a otrasy dosť cítiť kvôli slabému odpruženiu ale zas vďaka slabému odpruženiu je pevný a dá sa ľahko nahnúť dozadu a prejsť cez obrubníky, diery.. môjmu dieťaťu takéto otrasy vôbec nevadili a skôr zaspalo . Prešla som ním aj menšiu nepokosenú suchú lúku ale bola bez akýchkoľvek dier alebo hrbolcov. Celkovo za tie peniaze je super. Škoda tých nedotiahnutých detailov... Neodporúčam pre deti, ktoré sú už pri váhe ku 15kg, nosnosť je len do 15kg a viac by už asi ani tie kolieska neutiahli... možno utiahli ale na kolieskach by to bolo riadne vidieť (maximálne opotrebenie a zapíchávanie každého ostrého bordelu). Inak je ozaj krásny.

RIKO Nuno gold 2023

RIKO Nuno gold 2023

Overený zákazník mravček.eu Overený zákazník

Pridané: 21. mája 2024

• Zvláda menší terén
  • Vizuálne vyzera skvelo
  • Dieťa v ňom má kopu priestoru
  • Veľký priestranný nakupný košík
  • Prebalovacia taška a praktické vrecka na kočíku
  • Perfektná predĺžená strieška
  • Chýba poistka proti samovoľnému rozloženiu

Kočík je vizuálne naozaj nádherný, dobre sa ovláda, zvlada aj menší terén, nejaký ťažší terén sme zatiaľ neskúšali.
Má veľmi bohaté príslušenstvo, šikovné úložné priestory.
Predlžená strieška s použitím nánožníku, naozaj zakuklí bábo v kočíku natoľko, že do kočíka nefúka ani pri silnejšom vetre.
Trošku mi chýba priezor v strieške.
Kočík nemá žiadnu poistku proti samovoľnému rozloženiu. Veľmi by som takúto poistku ocenila napríklad pri nakladaní do auta. Nakoľko som nižšej postavy, musím si ho naozaj dosť dobre chytiť, aby sa mi nerozložil počas toho, ako ho nakladam do auta.

MoMi Sport MIYA růžový 2023

MoMi Sport MIYA růžový 2023

Overený zákazník Allegro.sk Kripekiart

Pridané: 20. mája 2024

Zakúpený v Allegro.sk

• Konštrukcia
  • Držiak na pohár je krehký a rýchlo sa odtrhne
Joie set Finiti Signature oyster 2021

Joie set Finiti Signature oyster 2021

Overený zákazník Alza.sk Dominik

Pridané: 16. mája 2024

• Ľahký, rýchlo skladný
  • Cena/výkon, kupované v akcii
  • Overená značka pre prípadný predaj
  • Vanička ako bonus, takže za 140€ máte komplet kočík overenej značky
  • Jedná sa o basic kočiar,ale splní Všetko čo potrebujete
CARRELLO Alfa feather grey 2023

CARRELLO Alfa feather grey 2023

Overený zákazník mravček.eu Vs

Pridané: 15. mája 2024

Zakúpený v mravček.eu

• Jednoduché skladanie do malého rozmeru
  • UV ochrana
  • Možnosť nastavenia výšky striešky
  • Rozšíriteľný košík na nákup (zmestia sa naozaj všetky veci na ihrisko aj na pripadne prezlečenie ešte aj s vodou a dekou a to toho naozaj nenosime málo )
  • Možnosť zastavenia otáčania kolies
  • Možnosť otočenia sedenia v smere aj v protismere
  • Príde mi ,,labilnejšia” konštrukcia ale zvláda aj kamenisté a štrkové trasy
VENICCI Tinum 2.0 stylish black 2v1 2023

VENICCI Tinum 2.0 stylish black 2v1 2023

Overený zákazník mravček.eu Magdalena Jedináková

Pridané: 13. mája 2024

Zakúpený v mravček.eu

Tento kočík určite odporúčam je úžasný !!! Krásny a naozaj kvalitný myslím si že každé bábätko bude spokojne taktiež hlavne rodičia :) vysoký,pevný,štýlový,kupovaný ako 3 kombi a nemohla som robiť lepšie

• výborne sa dá zložiť (má aj popruh na rameno)
  • odolný
  • univerzálne použitie / túra aj mesto
  • dá sa s ním behať
  • materiál sa dá dobre udržiavať
  • výborný pomer cena / kvalita
Joie Sport TOURIST SIGNATURE Oyster 2022

Joie Sport TOURIST SIGNATURE Oyster 2022

Overený zákazník Alza.sk Viki

Pridané: 10. mája 2024

Zakúpený v Alza.sk

• Je ľahký, ale až moc, je to na škodu
  • Pekný vzhľad
  • Pre nehýbajúce sa a nechodiace dieťa od polroka by to bola možno dobrá voľba, aby si dieťa zvyklo na obmedzenia a nedostatky kočíka časom
  • Skladanie
  • Manipulácia s ním, bol ľahký
  • Kočík je nestabilný, prekacuje sa ak ho stále nedržíte
  • Do kolies sa aj po byte zapichávali nečistoty, kočkolit mačky, neviem si predstaviť čo bude robiť vonku
  • Slabé šušťavé materiály, slabá strieška s ktorou som sa bála hýbať
  • Nie je vôbec pre dieťa 1,5r.+ ktoré neobsedí, a chodí, a chce samo zostupovať s nasadať do kočíka
  • Zadné rozostúpenie kolies je veľmi zlé, nestabilné pre kočík. Nikdy viac. Prekacuje sa.
  • Pri zostupe dieťa kočík stiahne na seba, vždy. Nenaučil sa bezpečne z neho zísť, a to máme veľmi učenlivé dieťa. A to podotýkam, že dieťa je ľahké, 10,5kg, 86cm.
  • Opierka chrbta pololežmo, nedá sa nastaviť do sedu, príliš otvorený priestor, nepripútané dieťa aj pri vození po byte z neho akoby vypadáva
  • Nízko umiestnené držadlo
  • Krátka plocha na ležanie, keď sa dieťa posunulo trošku vyššie, kočík sa začal prelacovať dozadu

Kočík by som možno využila, ak by som ho kúpila v polroku života malého, už len pre polohovateľnú rúčku super. Keďže som ho kúpila v 2 roku dieťaťa, neviem si predstaviť ako by sme s ním fungovali. Málo miesta pre dieťa, opierka pololežmo, synček sa ale chce dívať a sedieť. Je príliš otvorený, a keby nemá pásy, lahko vypadne počas jazdy. Ale čo s takým dieťaťom, čo je zvyknuté na voľnosť a nepúta sa? Samo chce zostupovať a nasadať? Kočík na seba prevracal. . Museli sme ho vrátiť a kúpiť iný model (kinderkraft apino). Lebo by sme s ním nedokázali fungovať, a syn, čo rád spáva v kočíku, by sa už nevyspal a mal by modriny od zo/nasadania. Ale skladanie na 1. No to v dnešnej dobe má už xy kočíkov.

Cybex Platinum e-Priam Set nautical blue rose gold 2022

Cybex Platinum e-Priam Set nautical blue rose gold 2022

Overený zákazník mravček.eu Veronika

Pridané: 3. mája 2024

Zakúpený v mravček.eu

• veľmi pekné farebné vyhotovenie
  • jednoduchá manipulácia
  • náročnejšie prvé skladanie
Zopa Sport MOVE CROSS Granit Grey/Black 2023

Zopa Sport MOVE CROSS Granit Grey/Black 2023

Overený zákazník mravček.eu Lienka

Pridané: 1. mája 2024

Zakúpený v mravček.eu

• Super, skvelé kolieska, ktoré tlmia nárazy. Ľahká manipulácia a skladanie, pekný design, dlhá strieska, konštrukcia ľahká, šetrí miesto v kufri.
  • Úžasná cena za ponúkanú kvalitu
  • Jediná nevýhoda oproti predchádzajúcemu kociku je za mňa menší košík na nákupy.

Pekný a praktický terénny, športový kočík.

Petite&Mars Street+ Air Complete Oak Limited 100 airplane 2023

Petite&Mars Street+ Air Complete Oak Limited 100 airplane 2023

Overený zákazník mravček.eu Andrea

Pridané: 29. apríla 2024

Zakúpený v mravček.eu

Vsetko super, kvalitne prevedenie, dobre skladny, velmi pekny model

Zobrazujem 1 - 20 zo 500 recenzií [ 1 ] 2 3 4 5...25